Терморегулятор iTeo 4 White (Heat Plus)

Терморегулятор iTeo 4 White (Heat Plus) від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
1 655,01 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 - 300 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Терморегулятор iTeo 4 Black (Heat Plus) встановлюється в монтажну коробку. Призначений для підтримки температури з використанням датчика температури всередині будівель. Датчик додається в комплекті. Терморегулятор використовується спільно з підігрівом плівковим інфрачервоним підлогою або іншими системами і пристроями електричного опалення (системами теплої підлоги).

Серія iTeo - це цифрові програмовані терморегулятори з сенсорною панеллю управління і великим LCD-дисплеєм, з вбудованим датчиком температури повітря і виносним термодатчиком, для внутрішнього монтажу.

Працює терморегулятор виробника Heat Plus з інфрачервоними настилами цієї ж марки незалежно від їх потужності або товщини. У стандартній комплектації присутній вбудований термостат, датчики двох видів, болти для кріплення, детальна інструкція по установці.

Коробка термостата виконана з міцного вогнестійкого пластику. Виносні датчики будуть виконувати функцію відстеження виробляється підлогою тепла, контроль температури нагрівання поверхонь. Вбудований датчик необхідний для спостереження за зміною теплоти повітря.

Білий терморегулятор Heat plus – високоякісний прилад, який працює як в 6 можливих стандартних режимах, так і від ручного налаштування. Заводські установки управління системою «тепла підлога» контролюють зміну режимів протягом дня, забезпечуючи комфортні умови для мешканців будинку. При необхідності можлива установка індивідуальних налаштувань, де значення температур вийде збільшити з максимальних 350С до 990С. Також, конструкція передбачає програмований таймер. З його допомогою вийде вказати час, тривалість обігріву або виключення інфрачервоної плівки. Подібний пристрій ідеально для застосування в зимовий час року, коли приємно повертатися вже тепле, затишне житло.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ ITEO 4 WHITE:

 • Наявність великого сенсорного РК-дисплея (3,18 дюйма). На екрані в режимі очікування великим шрифтом відображається фактична температура. Для перегляду заданої температури потрібно доторкнутися до сенсора управління температурою

 • М'яке підсвічування дисплея

 • В режимі очікування екран не світиться і не сліпить

 • Наявність 2-х температурних датчиків: вбудований датчик температури повітря і виносний датчик температури підлоги

 • Запам'ятовує останнє положення (on/off) при раптовому зникненні напруги живильної мережі (включається в налаштуваннях)

 • При раптовому зникненні напруги в мережі, внутрішні налаштування зберігаються

 • Схема підключення регулятора підлоги нанесено на корпус пристрою на задній панелі

 • Наявність функції захисту від дітей. Зверніть увагу, що функція захисту від дітей не блокує кнопку включення/відключення

 • Можливість перевизначити діапазон регульованих температур до 5 - 45°С (настроюється в налаштуваннях)

 • Оптимізований алгоритм програмування. Відсутня ймовірність накладання послідовно йдуть тимчасових інтервалів в процесі програмування

 • Режим антизамерзання

 • Безпека. Подвійна електрична ізоляція приладу iTeo4

Характеристики

Ш*В*Г, мм

Кількість ланцюгів

Температурний режим, З

Допустимий струм, А

Потужність, КВт

Площа, м2

86x86x13,3

1

5+35

16

3,2

15

Виробник:

Top Floor. CJ., Malaysia

Тип:

Цифровий

Монтаж:

 Внутрішній

Тип дисплея:

 РІДКОКРИСТАЛІЧНИЙ екран з підсвічуванням

Таймер:

 є (програмований)

Діапазон регульованих температур:

 5℃~35℃ (заводська установка)

 5℃~99℃ (ручна установка)

Робоча напруга:

110~240В, 50~60Гц

Датчик:

 Датчик температури повітря (вмонтований)

 Датчик температури підлоги NTC 3м, (виносної)

Опис:

 Терморегулятор управляє системою "тепла підлога", включаяя її у зручний для Вас час у різні дні тижня. Пристрій дозволяє задати 6 режимів роботи протягом дня з різною температурою. Ви можете користуватися стандартними заводськими установками або налаштувати терморегулятор на індивідуальний режим роботи.

Застосування:

 iTeo 4 програмований терморегулятор призначений для підтримки температури у внутрішніх приміщеннях, з використанням датчика температури повітря, а також датчика розміщується в підлозі.

iTeo 4 використовується спільно з плівковими інфрачервоними системами опалення Heat Plus або з іншими системами і пристроями електричного опалення (системами теплої підлоги).

Інструкція з налаштування...

Характеристики

Код товару
iTeo4white
Виробник
HeatPlus
Країна виробництва
Південна Корея
Тип
програмований
Вид
дротовий
Термодатчик
виносний
Показати всі