Терморегулятор на DIN рейку Terneo Beert білий

Терморегулятор на DIN рейку Terneo Beert білий від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
1 520 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова Пошта70 - 300 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Автоматизує та модернізує електродні й ТЕНові котли

terneo BeeRT автоматизує та оптимізує роботу вашого електрокотла та насоса. Це збільшує енергоефективність і безпеку вашої системи опалення без втрати комфорту. 

Терморегулятор працює відповідно до даних від двох датчиків температури, що встановлюються на подавальній і зворотній трубах електрокотла. Нагрівання вмикається, коли температура «обратки» знижується за задану величину і вимикається, коли температура «подачі» або «обратки» досягає заданої. Таким чином, комфорт підтримується за температурою «обратки», а швидкість розігріву системи і безпеку експлуатації котла забезпечує температура «подачі». 

У терморегуляторі реалізовано Захист від неправильного налаштування температур, щоб унеможливити ситуацію, в якій нагрів не буде увімкнено через неправильно встановлені користувачем температури. Терморегулятор не дасть вам встановити температуру «подачі» нижче за температуру «обратки».

Забезпечує високий комфорт

Точне підтримання комфортної температури можливе завдяки гістерезису і встановленню температур «подачі» та «обратки»
з точністю 0,1 °С. 

Досягнення ж енергоефективності можливе завдяки широкому діапазону гістерезисів «подачі» та «обратки», від 1 до 30 °С. Збільшення гістерезису знижує також знос контактних груп пускової апаратури.

Гарантує безпеку експлуатації котла

Терморегулятор підходить для керування котлами потужністю до 16 А. 

Запобігти перегріванню котла дає змогу контроль температури теплоносія на виході з котла. А обмеження максимальної температури на виході з котла попереджає отримання опіків шкіри людей.

Щоб захистити котел від закипання теплоносія, терморегулятор, помітивши перевищення температури «подачі» над встановленим значенням, вимкне нагрів, а циркуляційний насос і далі працюватиме, поки температура не опуститься до встановленого значення плюс на величину гістерезису «подачі».

Знижує витрати на електроенергію завдяки підключенню зовнішнього програматора

Зовнішнє керування програматором дає змогу досягти максимального комфорту й енергоефективності та передбачає керування системою опалення згідно зі встановленим розкладом із контролем за температурою повітря. Для досягнення економії, наприклад, у будній день, коли всі на роботі, програматор відключає котел шляхом блокування роботи terneo BeeRT.

Програмовані терморегулятори як із нормально замкненою, так і з нормально відкритою групою контактів можуть бути використані для зовнішнього керування терморегулятором BeeRT. Така можливість роботи з великою кількістю зовнішніх програматорів унікальна серед конкурентів!

Контролює справність насоса

Терморегулятор підходить для керування насосами потужністю до 16 А. 

Терморегулятор стежить за справністю циркуляційного насоса шляхом контролю температури теплоносія на виході з котла.

Для оптимізації роботи котла і зниження витрат на електроенергію терморегулятор додатково вмикає насос до і після нагрівання на регульований користувачем час. Це дає змогу унеможливити локальну концентрацію нагрітого теплоносія та вирівняти його температуру в усій системі.

Підключений датчик можна замінити

Для користувачів, які бажають використовувати з терморегулятором датчик, відмінний від комплектного, в терморегуляторі передбачено вибір типу датчика: цифровий або аналоговий. Довжина датчика в комплекті 4 метри.

Корпус виконаний із пластику класу горючості V0

Найкращий пластик за протипожежними вимогами.

Інструкція .PDF

Характеристики

Код товару
4820120220197
Виробник
Terneo
Країна виробництва
Україна
Тип
цифровий
Вид
дротовий
Показати всі