Провід ПВ3-1,5 багатожильний

Провід ПВ3-1,5 багатожильний від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
14,54 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова Пошта70 - 300 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Провід ПВ3-1,5 (багатожильний)

Використовується при з'єднанні Плівки до терморегулятора та мережі. Застосовується різних кольорів і дозволяє уникнути помилок при підключенні.

Heat Plus - найкраща в світі інфрачервона система опалення.

Ви напевно вже багато чули або читали про економічність і, вигідному відміну інфрачервоних плівок від інших систем опалення (кабельних, конвекторних, водяних і т. д.)
На сайтах продають інфрачервону плівку багато докладної інформації, тому повторюватися не будемо. Зараз ми Вам пояснимо, чому опалювальна система Heat Plus вигідно відрізняється від подібних аналогів, а так само, чому опалювальна система Heat Plus є кращою в світі серед інфрачервоних плівок.

1. Насамперед, опалювальна система Heat Plus є флагманом на світовому ринку. Вона увібрала в себе все найкраще, що було представлено на ринку теплих (інфрачервоних) підлоги за останні 10 років. У цій опалювальній системі дійсно застосовані самі передові нано технології.

2. Якщо порівняти звичайну смугасту інфрачервону плівку і опалювальну систему Heat Plus, то друга як мінімум в 2 рази перевершує по економічності. Вже останні два роки опалювальну систему Heat Plus масово впроваджують в якості основного опалення цілих котеджних селищ в Росії, Україні, Казахстані. При цьому на обігрів будинку площею 100м2 при використанні опалювальної системи Heat Plus власники витрачають близько 200-500 грн. в місяць, в залежності від утеплення будинку.

3. Площа обігріву смугастої плівки в 2 рази менше ніж у опалювальної системи Heat Plus, т. к. В смугастій плівці карбонове покриття займає всього лише 70% площі плівки, а в Heat Plus 98%. Відповідно 1м2 опалювальної системи Heat Plus буде майже в два рази ефективніше прогрівати приміщення чим 1м2 смугастої інфрачервоної плівки .

4. В опалювальній системі використовується унікальна технологія нанесення карбонової пасти на несучу основу не має аналогів у всьому світі. Ця технологія дає перевагу перед іншими плівками в рази. Жодна інфрачервона плівка будь то суцільна або смугаста, не має таких показників перекладу електроенергії в тепло, як опалювальна система Heat Plus. Навіть японці - Гуру в сфері високих технологій ще не винайшли подібної системи, хоча використовують її (і лише її) в своїх будинках ось уже кілька років. Завод "Seggi Senturi" є єдиним корейським експортером інфрачервоної опалювальної системи heat plus в Японію.

5. Чимало важливий той факт, що завод "Seggi Senturi" - єдиний в Кореї дає на свою опалювальну систему гарантію 50 років!!! Зазвичай аналогічні заводи Кореї дають гарантію 3 роки на свою продукцію.

6. Опалювальна система Heat Plus обсолютно пожежобезпечна. Вона просто не горить.

7. Опалювальна система Heat Plus неймовірно стійка до механічних пошкоджень. Її можна гнути, топтати, забивати в неї цвяхи, вирізати в ній отвори, і після цього вона не зламається, не розшарується, не трісне і буде також прекрасно функціонувати. Підтвердженням цих слів є той факт, що у рамках міської програми міста Хабаровська, інфрачервону опалювальну систему Heat Plus встановлюють на вулицях під бруківку, для запобігання утворення полою на похилих ділянках тротуарів!!!

Характеристики

Код товару
ПВ31,5
Країна виробництва
Південна Корея
Производитель
Heat Plus