Набір HEAT PLUS Standart 220 Вт/м. кв. [4 кв. м.]

Набір HEAT PLUS Standart 220 Вт/м. кв. [4 кв. м.] від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
2 434,39 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 - 300 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Інфрачервона плівка без покриття Heat Plus Standart

Один монажний комплект для плівки Стандарт включає в себе: 2 шт. коннекторів, 20 см. бутилової стрічки, 60 см. ізоляційної стрічки.
Терморегулятор не входить до комплекту! 

Принцип дії опозиційної плівки Heat Plus Standart ґрунтується на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання (до 50C), яке генерується вуглецевими смугами. Крихітні смуги, які використовуються як джерело тепла під час з’єднання до мережі 220В виділяють більше теплової енергії, ніж інші матеріали, які використовуються у кабельних системах при тому самому електропотребінні.

  Хвилююча плівка Heat Plus Standart нагріває не повітря, а навколишні предмети (полі, стіни, меблі...), які згодом віддають своє тепло. Система не спалює кисень, не забруднює повітря і не впливає на мікроклімат у приміщенні.

  Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлено опалення система Heat Plus Standart, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколо повітря залишається досить низькою.

Через невисоку температуру нагрівання, мала товщина та гнучкість опалювальної плівки Heat Plus Standart можна використовувати з будь - яких форм напольних і настільних покриттях (ламінат, паркат, ліноллеум, килими, виніловки, гіпсокартон, OSB тощо).

   За допомогою відопічної плівки Hat Plus Standart Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі, округлі і рельєфні поверхні всередині приміщень.

  Інфрачервона плівка Heat Plus складається з Безпечний и екологічно чисті Це і є п"ятка завтовшки лише 0,338 мм, що складається з 5 технологічних шарів, на відміну від аналогів, що складаються з 2-3 шарів.

Характеристики

Код товару
10090NS4
Производитель
Heat Plus
Комплектация
Технический паспорт / Гарантийный талон
Гарантийный срок
180 мес
Страна производства
Южная Корея
Ширина пленки
500 мм
Показати всі
Дивіться також