Терморегулятор для теплої підлоги Wi-Fi Terneo bx білий

Терморегулятор для теплої підлоги Wi-Fi Terneo bx білий від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
2 743 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова Пошта70 - 300 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

terneo bx — просте управління обігрівом через Інтернет

Контролюйте роботу теплої підлоги великої потужності зі смартфона або комп'ютера! Програмування терморегулятора terneo bx здійснюється з допомогою мобільного додатку для iOS або Android, або через сервіс my.terneo.ua, де ви можете встановити до 16 періодів нагріву на день. Ви можете налаштовувати роботу пристрою згідно вашому графіку і оптимізувати енергоспоживання.

Терморегулятор може працювати з нагрівальними кабелями і інфрачервоними плівками, а дані про температуру надходять від датчика, розміщеного в підлогу. Доступна настройка температури нагрівання від 5 до 45 °С.

Програмування роботи terneo bx

«Хмарна» статистика нагріву

Терморегулятор постійно передає дані про свою роботу на вашу обліковий запис. Ви можете переглядати динаміку нагріву за день, тиждень, місяць і навіть рік. Таким чином, можна аналізувати швидкість нагрівання, частоту включення теплої підлоги і більш ефективно налаштовувати графік роботи.

При відсутності Інтернет-з'єднання терморегулятор буде зберігати дані нагріву у внутрішній пам'яті, а після відновлення передачі даних — синхронізує їх з сервером.

Вибір зручного режиму роботи

Для вас ми передбачали три основних режими роботи:

  • «розклад»: можна налаштувати до 16 періодів нагрівання за день з додатка для смартфонів або з комп'ютера на my.terneo.ua;
  • «ручний»: терморегулятор буде постійно підтримувати встановлену температуру;
  • «від'їзд»: можна вказати період, коли вас не буде вдома, протягом якого терморегулятор буде підтримувати «економну» температуру. А перед вашим приїздом пристрій відновить роботу з тижневим розкладом.

Крім доступних режимів ви можете встановити температуру уставки, яка буде підтримуватися до кінця поточного періоду. Після його закінчення терморегулятор продовжить роботу згідно з графіком.

При відсутності Інтернет-з'єднання, терморегулятор продовжить роботу згідно з попередньо встановленим графіком, який зберігається в енергонезалежній пам'яті.

Ви можете налаштовувати підтримки не тільки конкретного значення температури підлоги, а і температурного діапазону завдяки доступному гістерезису від 0,5 до 10 °С. Цим можна зменшити частоту включення обігріву, що продовжить термін служби реле терморегулятора.

Для комфортного використання і додаткової економії електрики ви можете встановлювати один з десяти різних рівнів яскравості екрану.

Простота установки

Терморегулятор призначений для установки в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо пристрій буде знаходитися в приміщенні, де існує ймовірність попадання на нього води, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 по ГОСТ 14254.

Підключення терморегулятора до Wi-Fi мережі є дуже простим, і займає всього 3-5 хв. Все, що необхідно – ретельно виконувати кроки, прописані в інструкції.

Безпека при використанні

Терморегулятор terneo bx оснащений термозахистом: якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С, обігрів припиниться, а на екрані з'явиться повідомлення про перегрів. Коли температура опуститься до 75 °С, пристрій відновить роботу.

Ви можете заблокувати зміна параметрів обігріву з «хмари», при цьому терморегулятор буде продовжувати відправляти на неї дані про нагріванні.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати terneo bx з нагрівальними кабелями і плівками більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій поставляється з аналоговим датчиком температури (R10), але також сумісний з цифровим датчиком (D18). Терморегулятор підтримує наступні типи підключених датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 °C.

Характеристики

Код товару
4820120221514
Виробник
Terneo
Країна виробництва
Україна
Тип
програмований
Вид
дротовий
Показати всі