Килимок з підігрівом, Синій (теплий килимок) 1030*1630 мм, 352 Вт

Килимок з підігрівом, Синій (теплий килимок) 1030*1630 мм, 352 Вт

Килимок з підігрівом, Синій (теплий килимок) 1030*1630 мм, 352 Вт від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
3 033,62 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 - 300 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Електричний килимок SolRay 1030*1630 мм - за допомогою унікальної конструкції він наповнить приміщення теплом за найкоротший час. 45 градусів цельсія – температура, до якої нагрівається спеціальна інфрачервона плівка від HEAT PLUS, вбудовані у виріб, - ідеальна відмітка.
Електричний килимок 1030*1630 мм. Бажаєте створити комфортні умови в кімнаті, оскільки втомилися від низьких температур? Чи перебуваєте в пошуках елегантного аксесуара для доповнення дизайну і атмосфери вашої кімнати? У будь-якому випадку вам підійде електричний обігрівальний килимок.
За допомогою унікальної конструкції він наповнить приміщення теплом за найкоротший час. 45 градусів цельсія – температура, до якої нагрівається спеціальна інфрачервона плівка від HEAT PLUS, вбудовані у виріб, - ідеальна відмітка. Такий показник дозволяє досягти оптимальної температури повітря в будь-якій ділянці кімнати і зробити підлогове покриття теплим.
ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОБІГРІВАЛЬНОГО КИЛИМКА:
- Вкрай малий обсяг споживаної електроенергії.
- Незалежність від відстаней. Пристрій нагріває не лише прилеглі об'єкти. Вся кімната наповнюється теплом.
- Безпека. Досить лише уважно ознайомитися з технікою безпеки. Представлені в ній заходи безпеки при експлуатації легко не тільки запам'ятати, але і застосувати на практиці. Їх дотримання гарантує надійність і довговічність електричного килимка;
- Користь для організму. Вже згадані раніше інфрачервоні промені широко застосовуються в багатьох лікувальних установах. За десятиліття їх досліджень вони отримали широке визнання в медицині. Інфрачервоне випромінювання має не тільки профілактичну, але й лікувальний вплив.

Характеристики

Код товару
CS103203
Країна виробництва
Україна
Потужність
352 Вт
Колір
синій
Размер
1030 1630 мм мм
Производитель
Heat Plus
Показати всі