Реле напруги з контролем струму CV2-50 red

Реле напруги з контролем струму CV2-50 red

Реле напруги з контролем струму CV2-50 red від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
1 522 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова Пошта70 - 300 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Переваги трьох пристроїв в компактному корпусі шириною 2 модуля

ZUBR CV2 red об'єднав в собі переваги трьох пристроїв: компактність і максимум функцій від ZUBR D2, контроль по струму і потужності від ZUBR MF, поглиблені Налаштування меж струму від ZUBR I. При цьому вартість ZUBR CV2 red привабливіша за ZUBR MF.

Висока точність вимірювання напруги і струму завдяки алгоритму True RMS

TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, струму і потужності, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму, реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.

Професійна модель виключення навантаження

Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимикання, щоб скоротити кількість відключень сучасного обладнання, яке працює стабільно при певних відхиленнях напруги живлення. Таким чином, застосування ProModel дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.

В основі створення режиму ProModel лежить крива «ITIC (CBEMA) Curve»:

Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення.

Захист від перегріву

Термодатчик всередині корпусу забезпечує безпеку та вимикає навантаження в разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому блимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій включить навантаження та відновить роботу.

Якщо захист спрацює більше 5 разів протягом доби, реле заблокується, щоб звернути увагу користувача на ситуацію, поки температура всередині корпусу не стане нижче 60 °С («oht» блимати перестане) та не буде натиснута одна з кнопок. Якщо ви хочете дізнатися температуру датчика термозахисту, утримуйте кнопку «i» 16 секунд.

Затримка включення / виключення

ZUBR CV2 red дозволяє налаштувати час затримки на включення навантаження після аварії, а також час затримки відключення навантаження при перевищенні допустимих значень струму або потужності.

Від заводу в реле стоїть мінімальна затримка на включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад, холодильників і кондиціонерів, рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.

Згідно заводських налаштувань затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. В налаштуваннях є можливість вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле і враховує час дії аварійної ситуації, тобто протікає швидше.

Для швидкого відновлення напруги у всьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, вимогливої до тривалості затримки на включення. А в CV2 red зробіть таку затримку мінімальною.

Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень

Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга, струм або потужність при відключенні реле або спрацьовування захисту від перегріву).

Зручність в управлінні

Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань, розшифровки абревіатур пунктів меню, а також всіх вимірюваних параметрів. Цифровий екран постійно відображає значення напруги і струму або потужності, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість налаштування яскравості екрану в режимі очікування.

Проста установка

У ZUBR CV2 red зручне стандартизоване підключення вхід-вихід. Є можливість підключення без використання нульової клеми. Реле ZUBR CV2 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті, який оснащений стандартною DIN-рейкою шириною 36 мм.. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує ймовірність попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно ГОСТ 14254).

Додаткові можливості для більш тонкого налаштування

1. Час відключення під час провалу напруги

Потрібен тим, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідань напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який реле вичікуватиме перед відключенням навантаження.

Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.

Настроєний таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).

2. Регульований гістерезис за напругою

У випадку, коли реле часто спрацьовує, але можливості розширити межі спрацьовування вже немає, а поточна напруга в мережі близька до виставленої межі і не стабільно є сенс використовувати гістерезис як додатковий інструмент для зменшення кількості спрацьовувань. Додавання гістерезису дає можливість оптимізувати кількість спрацьовувань, переконатися, що напруга стала стабільнішою та меншою за встановлену межу. Оптимальні налаштування меж та гістерезісу за напругою дозволяють відсіяти нестабільну напругу близьку до встановлених меж.

3. Захист від частих спрацьовувань при нестабільній мережі

Обмежує кількість повторних спрацьовувань реле поспіль, щоб виключити згубний їх вплив на техніку, що захищається. Без такого захисту чутливе до частих спрацьовувань обладнання, наприклад холодильник або кондиціонер, можуть вийти з ладу. При досягненні максимальної кількості спрацьовувань поспіль, спрацює захист, реле заблокується та навантаження відключиться, поки користувач не зверне увагу та не натисне на одну з кнопок реле.

До частих спрацьовувань реле може призводити:
— Відгорання нуля у мережі.
— Мережева напруга близька до встановлених меж і не є стабільною. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати такі налаштування:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб обладнання, що захищається було терпимо до них;
б) відрегулювати значення гістерезису по напрузі.

Характеристики

Код товару
4820120221439
Дисплей
так
Матеріал корпуса
пластик
Тип монтажу
на DIN рейку
Індикація
цифрова
Показати всі