Вольтметр ZUBR Glaz V3 (zubrv3)

Вольтметр ZUBR Glaz V3 (zubrv3) від компанії ТОВ "ТПП Тепломонтаж" - фото 1
771 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 - 300 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Прошу звернути увагу на те, що це не реле, а саме вольтметр! Він не вимикає навантаження, він лише показує поточну напругу в мережі.

  Цифровий індикатор напруги Glaz V3 - трифазний вольтметр мережевої напруги з фіксацією в пам'яті максимального і мінімального напруги, контролем чергування фаз.

Монтується в розподільний щиток на DIN-рейку. При виході напруги за допустимі межі починають блимати показання вольтметра, сигналізуючи про аварію в мережі.

Перед початком монтажу і використання пристрою, будь ласка, ознайомтеся до кінця з даним документом. Це допоможе уникнути можливої небезпеки, помилок і непорозумінь.Цифровий індикатор напруги V31 призначений для контролю напруги однофазного кола, а також запам'ятовування в енергонезалежній пам'яті максимального і мінімального чинного напруги.

Щодня стикаючись з проблемою нестабільної напруги в електричній мережі виникає при аварійному обриві або короткому замиканні мережевої напруги, все частіше замислюємося про вибір приладів для захисту електрообладнання. Звичайно ж, краще всього вирішити дану проблему шляхом встановлення стабілізатора напруги, але якщо на такі витрати ви поки не готові, то розв'язати проблему допоможуть реле напруги, або як їх ще називають відсікачі напруги.

Характеристики

Код товару
4820120221323
Виробник
Zubr
Країна виробництва
Україна
Тип монтажу
на DIN рейку
Гарантия
60
Степень защиты IP
20
Показати всі